Závěr letního semestru 2022

Milé studentky, milí studenti,

zkouškové období doslova uteklo a Vás teď čeká deset týdnů zaslouženého letního volna. Víme, že většina z Vás část prázdnin „obětuje“ letním brigádám, aby získala prostředky jak na studium, tak na všechny radovánky, jež se studentským životem odjakživa souvisí. Třeťáci bakaláři budou mít léto zpestřené dokončováním svých bakalářských prací, nezapomenou na termín odevzdání do KOSu, který je stanovený na pondělí 8. srpna 2022. Hned na další den je plánovaná informační schůzka k SZZ, podrobnosti Vám zašlou tajemníci komisí. Pokud by se během léta objevily jakékoli problémy související se studiem, neváhejte se ozvat svým vyučujícím, pedagogické manažerce ústavu Ing. Dagmar Kočárkové, Ph.D., nebo mně. Ke komunikaci můžete využít také nový kanál na teamsech „K612-info“, který bude po celé léto pravidelně kontrolován. K disposici Vám bude vždy i službu konající zaměstnanec stanovený vždy pro každý týden července a srpna, schůzku si, prosím, předjednejte mailem.

A nyní Vám již, spolu s kolegyněmi a kolegy z K612, přeji krásné a odpočinkové léto, kdy budete užívat volna dle svých představ obklopeni právě těmi, s nimiž svůj volný čas chcete trávit.

Na viděnou (nejpozději) v září se těší a za Ústav dopravních systémů zdraví

Martin Jacura

SLUŽBY NA K 612: