pá 15.11.: Prezentace projektů; út 19.11.: DOS na Dvanáctce

Pokud vybíráš studentský projekt, a tím i obor, který budeš studovat, jsou tu dvě akce, které bys neměla či neměl zmeškat:

V pátek 15.11.2019 v 8:00 v přednáškárně F309 odstartuje konference Prezentace projektů, akce primárně právě pro vás, druháky, na které se představí jednotlivé studentské projekty. Projekty z Ústavu dopravních systémů budou zastoupeny všechny. Časový harmonogram akce je k dispozici zde.

V úterý 19.11.2019 od 15:30 Tě zveme na neformální setkání DOS na Dvanáctce. Na něm Ti představíme obor DOS (protože studium není jen o projektu, ale i oboru, který si tím vybereš) a budeš mít možnost zeptat se na cokoliv k oboru DOS, Ústavu dopravních systémů či našim studentským projektům. Akce proběhne přímo na Ústavu dopravních systémů, budova Horská A, 4.patro. Těšíme se na viděnou!