On-line setkání s vedoucím K612 k dosavadnímu průběhu dálkové výuky

Dvě třetiny jsou semestru jsou pomalu za námi a společně hledíme vstříc posledním pěti výukovým týdnům. I v tomto, opět koronavirových opatření plném, semestru, je naším cílem uskutečňovat výuku v co nejvyšší možné kvalitě. Doufáme, že se nám to ve většině případů daří, nicméně rádi bychom znali zpětnou vazbu i od vás, studentek a studentů. Proto vám opět nabízíme on-line setkání s vedoucím Ústavu dopravních systémů, Martinem Jacurou, na kterém můžete společně zhodnotit dosavadní průběh semestru, dát nám zpětnou vazbu k výuce i organizaci předmětů vyučovaných naším ústavem, upozornit na nedostatky, nebo pochválit nás za to, co se nám dařilo. Zároveň se opět budete moci zeptat na cokoliv, co vás zajímá, kupř. zakončování předmětů, nadcházející zkouškové období, SZZ, či jen sdělit své dojmy a přání.

Martin Jacura se na vás bude těšit již v úterý 20. 4. 2021 od 18:00 v MS Teams, ve speciálním týmu “K612_otazky a odpovedi online“. Připojte se a zeptejte se, na co chcete!