On-line setkání s vedoucím K612 ke zhodnocení semestru a nastávajícímu zkouškovému období

Výuková část tohoto semestru nám pomalu končí a od příštího týdne začne zkouškové období. Na Ústavu dopravních systémů nám zaleží na tom, abychom i přes koronavirová opatření realizovali výuku v co nejvyšší možné kvalitě. Doufáme, že se nám to většinou dařilo, nicméně rádi bychom znali zpětnou vazbu i od vás, studentek a studentů. Proto vám opět nabízíme on-line setkání s vedoucím Ústavu dopravních systémů, Martinem Jacurou, na kterém můžete společně zhodnotit průběh semestru, dát nám zpětnou vazbu k výuce i organizaci předmětů vyučovaných naším ústavem, pochválit nás za to, co se nám dařilo či upozornit na to, co nebylo úplně optimální. Zároveň se opět budete moci zeptat na cokoliv, co vás zajímá s ohledem na nadcházející zkouškové období, či jen sdělit své dojmy a přání.

Martin Jacura se na vás bude těšit již v pátek 8.1.2021 od 15:00 v MS Teams, ve speciálním týmu“K612_otazky a odpovedi online“. Připojte se a zeptejte se, na co chcete!