Chceš umět řídit provoz na železnici? ČVUT FD a Správa železnic otevírají volitelný dvousemestrální kurz

Naším cílem dlouhodobě je propojovat teorii a praxi a otevírat studentům nové zajímavé možnosti. Proto jsme rádi, že od letního semestru tohoto akademického roku Vám můžeme nabídnout, nad rámec běžné výuky i volitelný dvousemestrální kurz k odborné zkoušce D-07, tedy k získání oprávnění k řízení provozu na železniční síti (“výpravčí”), který pořádá ČVUT FD ve spolupráci se Správou železnic.

Kurz bude probíhat v prostorách ČVUT FD v areálu Horská v bloku 2 x 90 minut týdně.

Získáte odborné zkoušky a praxi nezbytnou pro práci v řízení železničního provozu a díky tomu také možnost dobře placené brigády a získání benefitů Správy železnic určené pro studenty.

Pokud máte o kurz zájem, napište prosím do 5.2.2021 e-mail na vypravci@fd.cvut.cz. Kontaktní osobou na ČVUT FD, která zodpoví případné Vaše otázky, je Martin Jacura, vedoucí Ústavu dopravních systémů.

Informační leták k dvousemestrálnímu kurzu k odborné zkoušce D-07