Zóna sdílení názoru na řešení pražské dopravy

Zajímá Tě, proč stále nedošlo k omezení provozu na Severojižní magistrále? Přemýšlíš o tom, zda má hlavní město vůbec nějakou dopravní koncepci? Máš pocit, že stále nemáš kde zaparkovat, nebo tě naopak obtěžují odstavená auta téměř v každé ulici? Postrádáš dostatek cyklistických tras v centru Prahy, nebo bys raději cyklisty ze středu města vyhnal? Přemýšlíš o tom, zda by nebylo možné vést městskou železnici pod povrchem jako sestru metra? Zajímá Tě dopravní plánování a chtěl bys říci pár slov a nechat zaznít svůj názor na odborné půdě?

Pak je tu právě pro Tebe premiéra odborného workshopu Zóna setkávání názorů, kterou pořádá Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy ve spolupráci s ČVUT v Praze Fakultou dopravní a pod záštitou našeho pana děkana doc. Ing. Pavla Hrubeše, Ph.D. Přijď a uvidíš, že žádný názor nezapadne.